جمعه , ۳ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
پتو مسافرتی یزد بافت

خرید و فروش پتو مسافرتی یزد بافت

پتو مسافرتی یزد بافت در بازار رقابتی امروز، از حجم خرید و فروش بالایی برخوردار است که این امر با توجه به مزیت هایی همچون قیمت مناسب، طرح های متنوع این پتوهای ایرانی، امکان پذیر شده است. اگر می خواهید انواع پتو ارزان قیمت را تهیه نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

پتو ارزان قیمت

یکی از دیگر تولید کنندگانی که در ایران توانسته اقدام به تولید پتو سبک مسافرتی نماید، پتو یزد بافت می باشد و این گروه تولیدی، ارائه دهنده انواع محصولات مختلف بوده و مزیت های بیشماری را هم در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

پتو مسافرتی یزد بافت

پتو مسافرتی یزد بافت

اگر پتو مسافرتی یزد بافت را برای خرید عمده پتو ارزان قیمت ایرانی انتخاب نموده اید، خوب است بدانید که این شرکت تولید کننده پتو، محصولات خوب و باکیفیتی را ارائه می نماید که حتی امکان استفاده از آن به عنوان روتختی هم وجود دارد.

شاخصه دیگری که در خصوص آن می توان صحبت نمود، در مورد وزن پتو می باشد که تولیدات پتو یزد بافت از وزن های کمتر از یک کیلوگرم برخوردار بوده و در نتیجه سبب می شود تا قیمت های ارزان تری هم داشته باشند.

تنوع پتو مسافرتی یزد بافت

تنوع پتو مسافرتی یزد بافت

طرح و نقش های متنوعی توسط شرکت پتو یزد بافت در خصوص پتوهای ارائه شده توسط این مجموعه، تولید شده است.

پتو مسافرتی یزد باف مدل Y-101  هم می تواند گزینه خوبی در میان محصولات این شرکت ایرانی باشد که در لیست سفارشات عمده خود می توانید قرار دهید.

قیمت پتو مسافرتی یزد بافت

لیست قیمت پتو مسافرتی یزد بافت

برای خرید انواع پتو مسافرتی از شرکت یزد بافت، مشتری نیازمند دریافت لیست قیمت این محصولات خواهد بود و به همین دلیل، ما چنین شرایطی را فراهم آورده ایم تا بتوانیم انواع پتو را در اختیار شما قرار دهیم.

عرضه مستقیم پتو مسافرتی به مشتریان، عاملی برای ارائه قیمت های رقابتی خواهد بود.

فروش پتو مسافرتی یزد بافت

خرید و فروش پتو مسافرتی یزد بافت

خرید و فروش عمده پتو مسافرتی در بازار ایران، با نام ها و برندهای مختلفی انجام می شود که پتو یزد بافت، نمونه یکی از برندهای خوب و موفق می باشد که برای سفارش انواع محصولات این کارخانه، می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید