پنج شنبه , ۲ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
تشک خوشخواب طبی

خرید تشک خوشخواب طبی مشهد

تشک خوشخواب طبی با مدل های مختلفی که دارد برای خرید عمده در بازار مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و … با بهترین قیمت ها قابل عرضه بوده که می توانید با بهره مندی از این فرصت، سودآوری های تضمین شده ای را به دست آورید. تشک سوپر کلاس هارد، نمونه ای از بهترین مدل ها محسوب می شود که در اختیار شما قرار داده ایم.

داشتن یک خواب آرام با انتخاب تشک خوب امکان پذیر خواهد بود و در این زمینه تشک های سوپر کلاس هارد از پیشنهادات ویژه ای محسوب می شود که شما را به این هدف، می رساند.

استفاده از لایه پنبه ای ارگانیک و یا الیاف پلی استر برای لایه بیرونی این تشک ها سبب می شود تا بتوان از پوست بدن نیز محافظت نمود و از طرفی، خواب راحتی را تجربه نمود.

تشک خوشخواب طبی

تشک خوشخواب طبی سوپر کلاس هارد

همانطور که گفته شد، این مدل تشک ها از کیفیت بالا و تضمین شده ای برخوردار هستند که همین مسئله سبب شده تا مورد پیشنهاد این مرکز برای عمده فروشی قرار گیرد.

در فنر گذاری این تشک ها، از سیستم فنر دوگانه استفاده شده است که همین مسئله عاملی برای پیشگیری و درمان مشکلات و دردهای کمر و گردن می شود.

در سیستم های فنر منفصل که در داخل تشک ها مورد استفاده قرار می گیرد، شاهد این مسئله هستیم که حرکت های روی تشک، به سطوح دیگر آن منتقل نمی شود.

انواع تشک خوشخواب

خرید عمده انواع تشک خوشخواب

تشک های خوشخواب معرفی شده را در سایزهای ۹۰*۲۰۰، ۱۰۰*۲۰۰، ۱۲۰*۲۰۰، ۱۴۰*۲۰۰، ۱۶۰*۲۰۰، ۱۸۰*۲۰۰ و ۲۰۰*۲۰۰ می توانید انتخاب نمایید.

هر کدام از این اندازه های معرفی شده، مناسب برای یک رده سنی و جنسی می باشد و علاوه بر تشک های تک نفره، انواع مدل تشک های دو نفره را نیز می توانید انتخاب و خریداری نمایید.

با یک تماس با واحد فروش پاندا خواب می توانید بهترین مدل تشک های خوشخواب را در لیست خرید عمده خود قرار داده و آن را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید