چهارشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
پتو بیمارستانی ارزان

صادرات انواع پتو بیمارستانی ارزان قیمت

صادرات انواع پتو بیمارستانی ارزان قیمت به کشورهایی همچون عراق و افغانستان قابل انجام خواهد بود که برای انجام این امر، فرصت خرید عمده بهترین پتوها را فراهم ساخته ایم.

یکی از محصولاتی که توسط برخی کارخانه های پتوبافی به بازار عرضه می شود مربوط به پتوهای بیمارستانی است که از این دسته از پتوها با توجه به قیمت های ارزانی که دارند، در اموری همچون خوابگاهی، سربازی و … هم استفاده می شود.

پتو بیمارستانی و اردوگاهی زمرد

پتو بیمارستانی و اردوگاهی زمرد

شرکت زمرد با فعالیت در عرصه پتو بافی، از جمله ارائه دهندگان پتوهای بیمارستانی و همچنین مدل پتوهای سربازی تک رنگ می باشد.

فعالیت های این شرکت در شهر اصفهان انجام می شود و همانطور که می دانید از بهترین برندهایی است که تولیدات خود را در زمینه پتوهای بیمارستانی به بازار عرضه می نماید.

این نوع پتوها علاوه بر این که در مدل های تک رنگ تولید شده اند، قابل ارائه با انواع مدل های طرح گل رز و پلنگی، ببر و … نیز هستند.

پتو مینک بیمارستانی شکوفه

پتو مینک بیمارستانی شکوفه

اگر بخواهیم یکی از دیگر تولید کنندگان پتوهای بیمارستانی را معرفی نماییم، برند پتو شکوفه می تواند گزینه خوب و ایده آلی محسوب شود چرا که این کمپانی هم به خوبی توانسته بهترین نوع پتوهای بیمارستانی را به بازار عرضه نماید.

علاوه بر پتوهای مینک، پتوهای نمدی هم گزینه مناسبی هستند که برای صادرات می توان برروی آن ها فعالیت نمود.

پتو بیمارستانی ارزان

صادرات انواع پتو بیمارستانی ارزان قیمت

شاید بهترین فعالیت اقتصادی که بتوان در زمینه پتوهای بیمارستانی ایرانی به انجام رسانید، مربوط به صادرات آن به کشورهای مختلف باشد.

در حال حاضر از اصلی ترین کشورهایی که تمایل به همکاری در حوزه پتوهای بیمارستانی ارزان قیمت ایرانی دارند، مربوط به عراق و افغانستان می باشد که ما بستری مناسب را برای خرید عمده پتو ها فراهم آورده ایم که دستیابی به بهترین قیمت ها برای شما امکان پذیر شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید