پنج شنبه , ۲ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
تشک خوشخواب یک نفره

تشک خوشخواب یک نفره ارزان با بهترین مدل ها

تشک خوشخواب یک نفره ارزان از محصولات قابل فروش عمده این سایت با بهترین مدل ها و کیفیت ها می باشد که عرضه مستقیم تشک در این سایت، فرصتی سودآور برای پخش کنندگان ملزومات خواب در سراسر کشور محسوب می شود.

تشک خوشخواب

ما تلاش خود را به کار بسته ایم تا انواع تشک های خوشخواب را بتوانیم با بهترین مسیرها به دست مشتریان خود برسانیم و بدون شک یکی از پربازده ترین ابزارهایی که می تواند ما را در رسیدن به این هدف یاری نماید، فروش اینترنتی تشک می باشد.

تشک های یک نفره، از جمله نیازهای موجود در بازار خواهد بود و تشک های خوشخواب به خوبی توانسته بهترین مدل تشک های تک نفره و حتی دونفره را نیز تولید نماید.

تشک یک نفره طبی

مشخصات تشک یک نفره طبی فنری

یکی از دیگر سایزبندی های ارائه شده برای تشک های تک نفره، مربوط به اندازه ۲۰۰*۹۰ سانتیمتر می باشد که تشک های این سایز برای رده های سنی نوجوان و جوان، مناسب خواهد بود.

تولید تشک های خوشخواب با الیاف پلی استری انجام می شود که ضد حساسیت است و همچنین دارا بودن ترموباند، الیاف فشرده، اسفنج، موکت، مفتول، قاب فلزی M دار هم از دیگر بخش های تشکیل دهنده این نوع تشک ها می باشد.

به منظور محافظت از پوست، شاهد استفاده از رویه پارچه ای با بافت ژاکارد هستیم.

تشک خوشخواب سوپر کلاس

تشک خوشخواب سوپر کلاس سافت

سوپر کلاس سافت، به عنوان یکی از مدل تشک های شرکت خوشخواب می باشد که یک تشک خوب طبی محسوب شده و قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، سبب جلب رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان شده است.

تشک با ساختار فنر متصل با فنرهای تمام ارتوپدیک از اصلی ترین مشخصات این نوع تشک ها می باشد که می توانید آن را در لیست خرید خود قرار دهید.

تشک خوشخواب یک نفره

بازار فروش تشک خوشخواب یک نفره ارزان

ما با ایجاد یک بازار خوب و رقابتی برای فروش عمده انواع تشک های خوشخواب، توانسته ایم خدمات خوبی را به مشتریان خود در تمامی نقاط ایران ارائه نماییم.

تشک های خوشخواب با دارا بودن استانداردهای بین المللی لازم در امور صادراتی هم پیشنهاد می شود و از طریق این سایت می توانید خرید عمده تشک های خود را به انجام رسانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید