پنج شنبه , ۲ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
تشک دکتر ویستر طبی

قیمت تشک دکتر ویستر طبی ارتوپدیک

تشک دکتر ویستر طبی به صورت ارتوپدیک می باشد که قیمت بالاتر آن، به دلیل خواص و فواید بیشتر آن می باشد. در صورت تصمیم به خرید عمده این نوع تشک ها می توانید با ما در تماس باشید.

تشک های خوب

از تشک های خوب طبی فنری ویستر، تشک های دکتر ویستر را می توان نام برد که چنین تشک هایی از رویه طرح روزنامه ای برخوردار هستند که علاوه بر ظاهر زیبا، به کیفیت بیشتر و طول عمر بالاتر آن ها نیز کمک نموده و چنین تشک هایی با طول دو متر، تولید می شوند.

تشک دکتر ویستر طبی

تولید تشک دکتر ویستر طبی

تشک های ارتوپدیک طبی فنری ویستر با نام دکتر ویستر، از تولیدات خوب و منحصر به فرد شرکت تشک ویستر می باشد که در چنین تشک هایی، از مموری فوم هوشمند استفاده می شود و با توجه به خواسته مشتریان، در دو نوع سفت و نرم، ارائه شده اند.

با خرید عمده تشک های دکتر ویستر، می توانید از تضمین کیفیت هفت ساله بهره مند شوید. شاخصه دیگری که در خصوص چنین تشک هایی می توان بیان نمود، مربوط به داشتن سیستم فنری متصل یا بونل است.

آنتی استرس و ارگانیک بودن چنین تشک هایی سبب می شود تا یک فضای خوب را برای خواب راحت، فراهم آورد.

انواع تشک ویستر

سایت عرضه انواع تشک ویستر

گروه تولیدی تشک ویستر، ارائه دهنده مدل های بسیار متنوعی از تشک های طبی می باشد که در جهت فروش عمده محصولات خود نیز از روش های خوبی، استفاده نموده است.

در این زمینه می توان به فروش اینترنتی تشک های ویستر اشاره نمود که این روش همکاری، به نوبه خود می تواند بهترین بازدهی را به همراه داشته باشد و دلیل آن نیز مربوط به این امر است که مشتریان از هر نقطه مکانی که قرار دارند، برای سفارش عمده بهترین مدل تشک ها می توانند اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید