شنبه , ۴ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
روبالشی بیمارستانی

قیمت فروش روبالشی بیمارستانی صورتی

روبالشی بیمارستانی هم بخشی از تولیدات گروه پاندا خواب را به خود اختصاص داده و تولید این محصول با استفاده از پارچه های تترون درجه یک و در رنگ بندی های مختلفی همچون صورتی انجام می شود. قیمت فروش عمده روبالشی بیمارستانی در شرایط مختلف بازار، متفاوت خواهد بود که بهترین قیمت ها را می توانید از تولیدی این محصولات، به دست آورید.

روبالشی بیمارستانی

تولیداتی که در خصوص محصولات بیمارستانی انجام می شود، هم باید شرایط بهداشتی خوبی را فراهم آورد و هم این که مقاومت و لطافت خوبی داشته باشد و در این میان، بهترین نمونه روبالشی های بیمارستانی تترون، در حال تولید و عرضه می باشد که برای خرید عمده آن ها نیز، شرایط ایده آلی فراهم شده است.

روبالشی بیمارستانی صورتی

روبالشی بیمارستانی صورتی

از جمله مشتریان همیشگی گروه پاندا خواب، می توان بیمارستان ها و مراکز درمانی را نام برد که انواع روبالشی و ملحفه و رو انداز را سفارش می دهند و تولیدات انجام شده در این زمینه، دارای سایز و اندازه های استاندارد و متنوع می باشد.

روبالشی نخی صورتی مخصوص بیمارستان، یکی از رنگ هایی است که معمولا برای اتاق های مخصوص زایمان استفاده می شود.

روبالشی مخصوص بیمارستان

ویژگی روبالشی مخصوص بیمارستان

در خصوص روبالشی تولید شده برای بیمارستان ها و اتاق های جراحی، ویژگی های متنوعی را می توان نام برد که از جمله آن ها مقاومت، دوام بالا و همچنین لطافت روبالشی خواهد بود.

چنین ویژگی هایی در روبالشی های ارائه شده از طریق پاندا خواب، به خوبی رعایت شده و شما می توانید هر نوع روبالشی که مد نظر داشته باشید را از طریق ما، سفارش دهید.

نمایندگی مستقیم روبالشی

نمایندگی مستقیم روبالشی بیمارستانی

نمایندگی های فروش روبالشی می تواند یک مرجع مستقیم برای افراد و سازمان هایی باشد که قصد سفارش روبالشی به صورت عمده را دارند و روبالشی بیمارستانی هم یکی از محصولاتی خواهد بود که توسط پاندا خواب، تولید و ارائه شده اند.

اگر بخواهید شما هم از چنین موقعیت هایی بهره مند شوید تا خرید عمده روبالشی را ارائه نمایید، راه های ارتباطی ما کمک موثری به شما می نماید.

روبالشی بیمارستانی صورتی

قیمت فروش روبالشی بیمارستانی صورتی

روبالشی بیمارستانی معمولا از ارزان ترین قیمت های ممکن برای فروش عمده برخوردار هستند که این هم به دلیل سادگی و نوع پارچه های مصرفی در دوخت آن ها خواهد بود.

اگر می خواهید شما هم برای خرید عمده روبالشی بیمارستانی و یا انواع روبالشی دیگر اقدام نمایید، می توانید همکاری خود را با پاندا خواب آغاز نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید