دوشنبه , ۶ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
روبالشی بیمارستانی

قیمت فروش روبالشی بیمارستانی سفید

روبالشی بیمارستانی تولید شده از جنس پارچه تترون سفید هم از محصولاتی است که عمده فروشی آن با بهترین قیمت های ممکن از طریق این مرکز، انجام می شود. تولید روبالشی و ملحفه بهداشتی مخصوص بیمارستان، توسط گروه پاندا خواب با بهترین قیمت های ممکن انجام می شود.

روبالشی مخصوص بیمارستان

همه ما به خوبی می دانیم که بیمارستان ها برای استفاده از روبالشی و ملحفه، نیاز به محصولاتی بهداشتی دارند و پارچه های تترون با رنگ بندی های مختلفی که دارند، به عنوان اصلی ترین متریالی خواهد بود که در تولید و دوخت روبالشی مخصوص بیمارستان، مورد استفاده قرار می گیرد.

روبالشی بیمارستانی

روبالشی بیمارستانی سفید

رنگ سفید، همواره نشان از بهداشت و تمیزی می باشد و در خصوص روبالشی بیمارستانی هم، از پارچه های نخی سفید، استفاده بیشتری می شود تا شرایط مناسبی برای سلامتی بیماران، فراهم شود.

دوخت روبالشی بیمارستانی، معمولا به سفارش بیمارستان ها انجام می شود و اکثر بیمارستان ها، نیاز به این خواهند داشت که روبالشی با لوگوی مخصوص خود را تولید نمایند که این امر هم از طریق پاندا خواب، امکان پذیر شده است.

روبالشی و ملحفه بیمارستان

ویژگی های روبالشی و ملحفه بیمارستان

ملحفه و روبالشی بیمارستانی از ویژگی های متعددی باید برخوردار باشد که مهم ترین آن ها، تمیزی و پاکیزگی و بهداشت می باشد و تمامی این موارد، با توجه به نوع پارچه های مصرفی، ایجاد می شود.

پارچه تترون، نمونه یکی از بهترین پارچه های مورد استفاده در دوخت روبالشی خواهد بود که هم نرمی و لطافت خوبی دارد و هم اینکه بهداشت را به خوبی حفظ می نماید.

فروش روبالشی بیمارستانی

نمایندگی فروش روبالشی بیمارستانی

تلاش ما همواره در جهتی است که مشتریان بتوانند خرید انواع روبالشی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت های ممکن انجام دهند و علاوه بر این، دسترس پذیری خوب و ایده آلی نیز فراهم شود.

به همین منظور، نمایدگی فروش روبالشی به صورت اینترنتی می تواند یکی از موقعیت های خوب برای همکاری با بیمارستان ها و دیگر ارگان هایی باشد که نیاز به خرید روبالشی نخی و تترون دارند.

روبالشی بیمارستانی سفید

قیمت فروش روبالشی بیمارستانی سفید

فروش عمده روبالشی سفید مخصوص بیمارستان در بازار با قیمت های مختلفی انجام می شود که این تفاوت قیمت ها، می تواند به مسائلی همچون تفاوت در جنس و اندازه هم مربوط باشد.

به طور کلی شما این امکان را خواهید داشت که برای دریافت قیمت روز انواع روبالشی، از طریق شرکت پاندا خواب اقدام نمایید که بهترین اطلاعات و کامل ترین آن را در اختیار شما قرار می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید