جمعه , ۳ مرداد ۱۳۹۹
  • telegram
  • instagram
  • aparat
تشک مسافرتی مرینوس

قیمت فروش تشک مسافرتی مرینوس

تشک مسافرتی مرینوس از برندهای ترک می باشد که فروش عمده آن در بازار ایران هم می تواند با بهترین قیمت انجام شود و برای کلیه مشتریان، شرایط همکاری خوبی ایجاد شده که شما می توانید برای سفارش عمده این دست از تشک های خارجی، اقدام نمایید.

تشک های مرینوس

از دیگر برندهای عرضه کننده تشک مسافرتی در بازار، می توان به تشک های مرینوس اشاره نمود که ارائه دهنده تشک های خوب و درجه یک در بازار می باشد و این شرکت، به خوبی، محصولاتی را متناسب با نیاز بازار را ارائه می نماید.

تشک مسافرتی مرینوس

تشک مسافرتی مرینوس

مرینوس از تولید کنندگان ملزومات خواب در ترکیه می باشد که بخشی از فعالیت های خود را اختصاص به تولید تشک مسافرتی داده و در این زمینه، محصولاتی را ارائه می نماید که شامل انواع تشک های خوب و استاندارد می باشد.

همچنین تولید پتو مسافرتی، پتو دونفره سه بعدی، بالش پر، بالش پنبه ای و … هم از دیگر محصولات این شرکت خارجی محسوب می شود.

طرح های تشک مرینوس

طرح های متنوع تشک مسافرتی مرینوس

تولیدات تشک مسافرتی از این قابلیت برخوردار است که با تغییر در رویه، تغییر در وزن و اندازه، مدل های متنوعی را ارائه نمود.

در نتیجه اگر شما هم بخواهید که تشک مسافرتی خریداری کنید، انتخاب تشک مرینوس می تواند یک انتخاب خوب و حرفه ای برای شما به حساب آید.

نمایندگی فروش تشک مرینوس

نمایندگی فروش تشک مسافرتی مرینوس

محصولات مرینوس در زمینه کالای خواب، دارای نمایندگی در بازار ایران بوده تا این محصول، به صورت کاملا مجوزدار وارد بازار شده و در نتیجه اطمینان در معاملات را به همراه داشته باشد.

اما با در نظر گرفتن این که مشتریان خرید عمده تشک، در هر شهری می توانند قرار داشته باشند، در نتیجه برای فروش انواع تشک، از طریق سایت هم اقدام نموده ایم.

فروش عمده تشک مرینوس

قیمت فروش تشک مسافرتی مرینوس

در فروش عمده تشک مرینوس در نمونه های مسافرتی و طبی و همچنین ملزومات خواب این شرکت، توانسته ایم با عرضه مستقیم خود، بهترین قیمت های بازار را ارائه نماییم.

در نتیجه اگر می خواهید یک خرید خوب و ارزان را تجربه نمایید می توانید ارتباط خود را با ما برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: سیده زینب هدایتی
شماره موبایل: 09195438808
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید